WhatsApp

Erzurum Raf Koruma Filesi

Erzurum Raf Koruma Filesi

03 Ocak 2020, 12:13
Erzurum Raf Koruma Filesi

Erzurum Raf Koruma Filesi


Depolama alanlarında kullanılan raf koruma filesi, polyamid ve naylon birleşimin verdiği katkıyla mukavemet gücü artırılmış ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Taşımacılık ve depolama alanında kolilerin devrilmesine karşı kullanılmakta olan raf filesi, rafların üzerine geçirilerek işçilerin güvenliğini sağlar. İş güvenliği ve sağlığı açısından kullanılması önemli olan bu ürünlerimiz için bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.


Depo Raf Koruma Filesi


Depo raf koruma filesi, yüksek raflı depolama alanlarında eşyaların tam yerleştirilmemesi ya da oluşabilecek bir sarsıntı sonrası devrilmemesi için tasarlanmıştır. Ürünlerimiz iç mekan ve dış mekan koşullarına uygun, kemirme durumlarına göre dayanıklılığı artırılarak hizmetinize sunulmaktadır. Rafların üzerindeki materyallerin iş kazalarına olanak vermemesi için raf üzerine örtülerek, tak çıkar penslerle sağlamlaştırılır. Kısa mesafe taşımalara ve ani sarsıntılara dayanıklı olan raf filesi, iş alanınızın güvenliği sağlayacaktır.


Raf Güvenlik Filesi Özellikleri


Yüksek mukavemet sahibi raf filelerimiz uv korumalı polyamid ve naylon iplerden yapılmaktadır. Güneş ışığına, nem ve rüzgara karşı dayanıklı olan file ip kalınlığı 4 mm olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda gözenek seçenekleri tercihinize göre 4 cm ile 12 cm ve 15 cm arasında değişiklik göstermektedir. Genellikle kolilerin düşmemesi için kullanılmakta olan raf filesi, ağırlık kaldırma gücüne sahip, uzun süreli bir kullanım olanağı da tanıyacaktır. Raf filesi siparişleriniz için firmamızla görüşerek, kısa zamanda iş yeri güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

  • 0530 340 89 00

  • info@uzmanguvenlikfilesi.com

  • Cırgalan Mahallesi, Engir Gölü Kümeevler 3D, 38110 Kocasinan/KAYSERİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı