WhatsApp

Erzurum Okul Filesi

Erzurum Okul Filesi

03 Ocak 2020, 12:10
Erzurum Okul Filesi

Erzurum Okul Filesi


Eğitim kurumlarında özellikle çocukların tehlikeli alanlardan uzak durması için tasarlanmış okul filesi, ihtiyaç halinde firmamız tarafından montajı yapılan ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Okul merdiven boşlukları, bahçe boşlukları ve asansör boşlukları gibi alanlara uygulanmakta olan filelerimiz, mukavemeti yüksek uzun süre kullanım imkanı vermektedir. Güvenlik filesi ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişim kurarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.


Okul Filesi Özellikleri


Okul alanında kullanılmak üzere tasarlanmış olan filelerimiz, polyamid ve naylon iplerin karışımıyla elde edilerek, dayanıklılık seviyesi artırılmış ürünlerimiz arasında yer alır. Polyamid sağlamlaştırıcı bir madde olarak, filenin sağlam ve gergin durmasına olanak tanımaktadır. File gözenekleri ortalama 22 mm olarak ayarlanmış, tırmanma ya da içinden bir şeyler atma olasılığını düşürme üzerine yoğunlaşılmıştır.
Okul iç mekanları ve dış mekanları için uyumlu olan filelerimiz, uv korumasıyla güneş ışınlarına karşı da dayanıklı bir hale getirilmiştir. Yağmur, kar ve rüzgar gibi hava koşullarında zarar görmez, uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar.


Okul File Çeşitlerimiz


Firmamız okul filesi için montaj ve onarım işlemleri yapmaktadır. İstediğiniz renklerde file seçimi yapabileceğiniz gibi ihtiyaç duyulan alan için firma ekibimiz adresinize gelerek ölçüm yapacaktır. Boy ve en ölçümleri yapıldıktan sonra okulunuzun iç ya da dış kısmına montaj işlemi yapılır, daha sonra filenin sağlamlığı üzerine test yapılarak, okulunuzun tehlikeli alanları tamamen kapatılmış bir şekilde size teslim edilir.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

  • 0530 340 89 00

  • info@uzmanguvenlikfilesi.com

  • Cırgalan Mahallesi, Engir Gölü Kümeevler 3D, 38110 Kocasinan/KAYSERİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı