WhatsApp

Erzurum Merdiven Filesi

Erzurum Merdiven Filesi

20 Kasım 2020, 22:38
Erzurum Merdiven Filesi

Erzurum Merdiven Filesi


Çok sağlam iplerden tasarlandığımız filelerimiz, hem dayanıklı hem de uzun ömürlüdür. Apartman, eğitim kurumları ve alış veriş merkezleri için kullanabileceğiniz merdiven filesi, yüksek yerlerden düşme olasılığını ortadan kaldıracak güvenlik ağlarıdır. Emniyetinizi sağlayacak, merdiven ağlarını bizimle iletişime geçerek sipariş verebilir, dilediğiniz zaman filelerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz


Güvenli Merdiven Filesi


Kullanmanız gereken Erzurum merdiven filesi modelini, adresinize gelerek analiz eder size bu şekilde yardımcı oluruz. Ölçülerimizi aldıktan sonra merdiven filesi montajı için uygulamaya geçecek, test ettikten sonra sizlere teslim edeceğiniz. 22 mm ve 25 mm arasında olması gereken file gözenekleri, belirli bir esneme yaparak uzun süre güvenli bir alan oluşturacaktır.
Merdivenden düşme ve kayma gibi durumların daha büyük yaralanmalara yol açmaması için tırabzanlara dikey şekilde monte edilir ya da yatay şekilde direkt merdiven boşluğunu kapatacak şekilde file montajı gerçekleştirilir. Güvenliğiniz için ideal boyutlarda ve sağlam montaj teknikleriyle kurulum yapılacaktır.


Merdiven Filesi Çeşitleri


Okul, apartman ve alış veriş merkezleri gibi yerlerde kurulan emniyet ağları, dilediğiniz renk ve modelde firmamız tarafından imal edilmektedir. İç mekan ve dış mekan merdivenlerine uyumlu filelerimiz, merdiven yapısına ve rengine göre tasarlanarak sizlere sunulacaktır. File çeşitlerimiz sadece merdiven güvenliği için değil, boşluk kapama, inşaat ve kuş filesi olarak da imal edilerek, hizmetinize sunulmaktadır. Bizimle iletişime geçerek, kısa zamanda file siparişi verebilirsiniz.

Merdiven filesi fiyatları

Olacak uygun maliyetli bir sistem olan merdiven filesi siz müşterilerimize montaj hizmeti konusunda da yardımcı olmaktadır. Bina, apartman, okul, hastane, İş yeri gibi bir çok alanda tehlikeli yerlerin kapatılmasında kullanılmaktadır. Kafes tipi, hamak tipi, z tipi veya L tipi olarak çeşitli merdiven filesi örnekleri vardır.

MERDİVEN FİLESİ MONTAJI NASIL YAPILIR

Erzurum merdiven filesi hizmeti almak veya sadece file alarak merdiven aralarını kendiniz yapmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlam ve uzun ömürlü güvenlik fileleri montaj yapılacak yere ve taşıma kapasitesine göre belirlenmelidir. File etrafında kullanılan 8 mm urganlara bağlama ipi veya çelik dübel kullanılmalıdır. 

 ERZURUM MERDİVEN GÜVENLİK FİLESİ SİSTEMLERİ

 

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

  • 0530 340 89 00

  • info@uzmanguvenlikfilesi.com

  • Cırgalan Mahallesi, Engir Gölü Kümeevler 3D, 38110 Kocasinan/KAYSERİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı