WhatsApp

Erzurum Kuş Filesi

Erzurum Kuş Filesi

25 Mayıs 2020, 13:27
Erzurum Kuş Filesi

Erzurum Kuş Filesi


Meyve bahçelerinizin ve gıda depolarınızın içini istila eden kuşlardan korunmak için kullanabileceğiniz kuş filesi, yüksek mukavemetiyle uzun süreli destek sağlayacaktır. İhtiyaç duyduğunuz ebatlarda üretilen filelerimiz, en küçük kuşun bile geçemeyeceği sık örgü tekniğiyle dış mekanlar için tasarlanmıştır. İhtiyaç duyduğunuz file çeşidine göre firmamız adresinize gelerek, montaj ve testler yaparak hizmet vermektedir.


Kuşkonmaz File Seçeneklerimiz


Polyamid ve naylon iplerden örülmekte olan kuşkonmaz filelerimiz, istediğiniz renk ve ebatlarda tasarlanabilmektedir. Kuşlara zarar vermeden sadece gıda depolarına ya da meyve bahçelerine erişimi engelleyen kuş filesi, işinizi kuş istilasından kurtaracaktır. UV ışınlarından korunma özelliği olan filelerimiz, uzun süre güneş ışığı altında kalsa da, çürüme ya da erime gibi durumlar göstermez. Yangın durumlarına karşı tutuşma göstermeyen özelliği sayesinde depolarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kuşkonmaz filesi gözenekleri bir kuşun geçme olasılığını en aza indirerek 15 mm ile 22 mm arasında tasarlanmıştır. Kemirme durumlarına karşı dayanıklı ve uzun süreli bir kullanım olanağı tanır.


% 100 Kuş Engelleme Filelerimiz


% 100 kuş engelleme özelliğine sahip filelerimiz, kısa zamanda ekip arkadaşlarımızın adresinize gelerek montaj yapacağı hizmetlerimizden biridir. Kullanmak istediğiniz alana göre ölçüleri alınarak üretilen filelerimiz, kuşların çoğunlukla bulunduğu tarla, bahçe ve depo alanlarında kullanım için idealdir. Kuşkonmaz file ihtiyaçlarınız için firmamızla görüşerek % 100 kuş engelleme hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

  • 0530 340 89 00

  • info@uzmanguvenlikfilesi.com

  • Cırgalan Mahallesi, Engir Gölü Kümeevler 3D, 38110 Kocasinan/KAYSERİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı