WhatsApp

Erzurum İnşaat Güvenlik Ağı

Erzurum İnşaat Güvenlik Ağı

20 Kasım 2020, 22:35
Erzurum İnşaat Güvenlik Ağı

Erzurum İnşaat Güvenlik Ağı


İnşaat çalışma alanlarında, işçilerin güvenli bir şekilde çalışması için zorunlu olan inşaat güvenlik ağı, 7 metre yüksekliği olan alanlarda zorunlu hale getirilmiştir. Polyamid ve % 100 naylon iplerden yapılmış olan filelerimiz, UV korumasıyla dış mekan kullanımlarında da dayanıklılığı uzun süren ürünlerimiz arasında yer almaktadır.


Güvenlik Ağı


Erzurum Güvenlik ağı UV ışınlarına karşı dayanıklı olan file iplerimiz, inşaat alanında güneşli günlerde erime ya da çürüme gibi sorunlarla karşılaşmamanızı sağlar. Yüksek mukavemet sahibi olan inşaat güvenlik ağı aynı zamanda yağmur ve rüzgar gibi durumlara da uzun süre dayanıklıdır. İnşaat alanındaki aletlerin düşmesine karşı sıçrama ya da delinme gibi durumlar yaşanmamaktadır. Yüklere ve ani düşmelere karşı son derece dayanıklı olan güvenlik fileleri T tipi ve S tipi olarak inşaat alanınıza monte edilecektir.


Emniyet Ağları


İnşaat yapılarına paralel bir şekilde ya da yatay bir şekilde monte edilen inşaat güvenlik ağı, S tipi olarak şaft boşluklarına özel yapılmıştır. Şaft boşluklarına yatay bir şekilde örülen fileler, renkli ve dikkat çekici renklerden yapılarak, işçilerin önceden fark etmesini sağlayacaktır. S tipi seçeneklerimiz ise yapının dış alanına kat aralarına monte edilmektedir. Genellikle yatay bir şekilde yapılan işlem, işçilerin güvenli bir şekilde hareket etmesini sağlar. Erzurum İnşaat aği için bizimle iletişim kurmanız, iş sağlığı ve güvenli için yeterli olacaktır.

Erzurum ilinde inşaat güvenlik ağı ve Merdiven filesi satış ve montaj hizmeti 

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

  • 0530 340 89 00

  • info@uzmanguvenlikfilesi.com

  • Cırgalan Mahallesi, Engir Gölü Kümeevler 3D, 38110 Kocasinan/KAYSERİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı