WhatsApp

Erzurum Halı Saha Filesi

Erzurum Halı Saha Filesi

03 Ocak 2020, 11:49
Erzurum Halı Saha Filesi

Erzurum Halı Saha Tavan Filesi


Spor alanlarında kullanılmak üzere tasarlamış olduğumuz filelerimiz hem ses kirliliğini ortadan kaldırmak hem de sporcuların zarar görmemesini sağlamak amacıyla üretilmektedir. Halı saha tavan filesi, kullandığımız uv koruması ve polyamid ip özelliğiyle hem güneş ışınlarına hem de top darbelerine son derece dayanıklıdır. Saha çevre ağı ve tampon ağı siparişleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Saha Tavan Filesi


Birçok spor aktivitesinin yapıldığı sahalarda kullanılabilecek filelerimiz, kale filesi, voleybol filesi ve tavan ağı olarak da üretilmektedir. Halı sahanın çevresindeki demir örgüye temasın kesilmesi ve gürültünün önlenmesi için çevre tampon ağı yapan firmamız, sahanın ebatlarına göre tavan filesi montajı da yapmaktadır.
Top darbelerine ve hava koşullarına dayanıklı olan halı saha tavan filesi, profesyonel sahaların tekniklerine göre ölçümleri yapılarak montajı yapılacaktır. Uzun süreli bir kullanım imkanı seven ağlarımız, 4 mm ip inceliğine ve 22 mm gözeneklere sahip ürünlerimiz arasında yer almaktadır.


Halı Saha Ağı


Halı saha ağı, sahanın çevresinden tavanına kadar komple bir şekilde ördüğümüz naylon ağlarımızdan oluşmaktadır. Dış demir kafesle teması kesmenizi sağlar, top ve sporcu çarpmalarına karşı koruma amaçlı üretilmektedir. Gerin bir şekilde monte edilmeyen ağlarımız, top darbelerinde topun yumuşak bir şekilde düşmesine ve saha dışına çıkmamasına olanak tanır. İstediğiniz model ve renklerde ürettiğimiz halı saha ağlarımız için bizimle iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

  • 0530 340 89 00

  • info@uzmanguvenlikfilesi.com

  • Cırgalan Mahallesi, Engir Gölü Kümeevler 3D, 38110 Kocasinan/KAYSERİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı