WhatsApp

Erzurum Güvenlik Filesi

Erzurum Güvenlik Filesi

13 Mayıs 2021, 08:59

Erzurum Güvenlik Filesi


İş güvenliği ve sağlığı için önemli olan güvenlik filesi, iş sahsında 7 metre yükseklik olduğu takdirde kullanılmalıdır. İşçilerin rahat hareket etmelerini sağlamanın yanı sıra can ve mal güvenliklerini de sağlayacaktır. İnşaat tipi fileler, apartman içi fileler ve merdiven fileleri olarak gruplara ayrılan file çeşitlerimiz güvenliğinizi % 100 kaliteli naylon iplerle sağlayacaktır.

 

% 100 Güvenli File


Polyester ve polyamid iplerin karışımından elde edilen filelerimiz, uzun süre gün ışığına dayanıklı, hava koşullarına mukavemeti tamdır. İç ve dış mekanlarda kullanılmakta olan filelerimiz, T tipi ve S tipi olarak inşaat sahasında kullanım için idealdir. İşçilerin düşme ya da kayma durumlarına karşı koruma sağladığı gibi inşaat malzemelerinin de yer ile temasını kesecek bir ağırlık kaldırabilme gücüne sahiptir.
% 100 güvenlik sağlayan filelerimiz, uzun süre iş alanınızda ve yaşam alanınızda güvenli bir şekilde hareket etmenize olanak tanıyacaktır. Uzun ömürlü polyamid güvenlik filesi için bizimle iletişime geçebilir, file siparişi verebilirsiniz.


Güvenlik Filesi Çeşitleri


Dış mekanlar ve iç mekanlar için tasarlanmış olan filelerimiz, merdiven, apartman içi, boşluk kaplama alanlarında kullanmak için idealdir. İç mekanlar için dekoratif file çeşitlerimiz olduğu gibi dış mekan korumalarında da dilediğiniz renk çeşitleri imal edilmektedir. Güvenliğinizi sağlayacak şık file üretimleri yapan firmamız, kısa zamanda adresinize gelerek montaj işlemlerini de yerine getirerek % 100 güvenli bir alan imkanı sağlayacaktır.

Erzurum da anaokul ve kreş merdiven güvenlik ağı sistemleri.

 

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

  • 0530 340 89 00

  • info@uzmanguvenlikfilesi.com

  • Cırgalan Mahallesi, Engir Gölü Kümeevler 3D, 38110 Kocasinan/KAYSERİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı