WhatsApp

Erzurum Boşluk Kapama Ağı

Erzurum Boşluk Kapama Ağı

25 Mayıs 2020, 12:52
Erzurum Boşluk Kapama Ağı

Erzurum Boşluk Kapama Ağı


Boşluk kapama ağı, apartman içi, alış veri merkezleri, asansör boşluğu ve inşaat şaft alanları için ideal ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Güvenlik filesi olarak boşluk kapama filesi, karanlık ve çukur olan yerlerin yatay bir şekilde fileyle örtülme işlemidir. Renkli fileler kullanılarak alanın farkına varılması sağlandığı gibi düşme tehlikesi tamamen ortadan kaldırılır.


AVM Ve Galeri Boşluğu Kapama Filesi


Alış veriş merkezi ve galeri boşluğu kapama filesi üreten firmamız, bu geniş alanlardaki oluşacak düşme tehlikelerini ortadan kaldırmayı amaçlamıştır. İç mekan fileleri olarak hem şık hem de koruyucu özelliği olan boşluk kapama ağı, galerilerde bulunan geniş merdiven boşluklarının koruması olacaktır.
AVM ve galeri gibi birçok misafirin yer aldığı bu merkezler düşme tehlikesinin en çok olduğu alanlardan biridir. Bu alanlarda aynı zamanda tavan materyalleri de sarsılmalarda düşme gösterebilmektedir. Geniş alanlarda uzun süre kalıcı olarak kullanılabilecek filelerimiz, alış veriş merkezinin % 100 güvenli olmasına olanak verecektir.


Asansör Boşluğu Kapama


Binaların iç kısımlarında kullanıma kapatılmış olan asansör boşluklarının kapatılması ya da inşaat şaft alanlarının korunaklı olması için kullanılan boşluk kapama filelerimiz, mukavemeti yüksek ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Polyamid ve naylon birleşiminden elde edilmiş olan iplerle örülü filelerimiz, uzun süreli bir dayanıklılık gösterecektir. Boşluk kapama fileleri ve diğer file ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

  • 0530 340 89 00

  • info@uzmanguvenlikfilesi.com

  • Cırgalan Mahallesi, Engir Gölü Kümeevler 3D, 38110 Kocasinan/KAYSERİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı