WhatsApp

Erzurum Balkon Filesi

Erzurum Balkon Filesi

25 Mayıs 2020, 12:45
Erzurum Balkon Filesi

Erzurum Balkon Filesi


Mukavemeti yüksek olan balkon filesi, ev yaşantınızda çocuklarınızın güvenliği için idealdir. Özellikle alçak tırabzanlı balkon korumaları yetersiz kaldığında, kullanabileceğiniz kopmaz güvenlik filesi, balkonunuzda çocuklarınızla zaman geçirmenize olanak tanıyacaktır. Polyamid ve naylon iplerden örülmüş olan filelerimiz, zararsız ve renk seçenekleriyle evinizin her üyesi için koruma sağlayacaktır.


Güvenli Balkon Tırabzan Filesi


Geniş aralıkları olan tırabzanların, evcil hayvanların düşmesine ya da kaçmasına neden olmamaları için file seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Tırabzan filelerimiz, demirlerin olduğu kısma montaj edilerek, uzun süreli koruma sağlayacaktır. Kemirme ve tırmanma gibi durumlarda yırtılmayacak olan dayanıklı filelerimiz, 22 mm gözenelerle çocukların tırmanma olasılığını tamamen yok etmek için tasarlanmaktadır. UV ışınlarına karşı korumalı olan filelerimiz, güneş ışınlarında esneme ve yıpranma görmeden uzun yıllar boyunca evinizin her bir üyesinin düşme tehlikesi yaşamamasını sağlayacaktır. Kaliteli malzeme ve renk seçeneklerimizle balkonlarınızın güzel bir görünüme sahip olmasına da olan veren balkon filesi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Tam Korumalı Balkon Filesi


Balkonlarınızın boydan boya kapanmasını sağlayacak tam korumalı filelerimiz, tırabzan ve balkon tavanı arasına yerleştirilerek düşme olasılığının tamamen ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın tehlikesiz bir şekilde balkonda zaman geçirmesini sağlayacak tam korumalı filelerimiz, istediğiniz renk seçenekleriyle güzel bir görünüme de sahiptir. Temizliği kolay, uzun süre kullanım imkanı verdiği gibi montaj işlemlerinde de firmamız adresinize gelerek hizmet verecektir.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

  • 0530 340 89 00

  • info@uzmanguvenlikfilesi.com

  • Cırgalan Mahallesi, Engir Gölü Kümeevler 3D, 38110 Kocasinan/KAYSERİ

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı